Najpiękniejsze kwiaty z bibuły na Facebook’u

joanna, 22.11.2012 , kategoria: Akcja, Media, Prywata

Po kilku tygodniach szukania najbardziej dogodnego rozwiązania, dołączyłyśmy jako “Najpiękniejsze kwiaty z bibuły” do facebookowej społeczności. Na stronie www.kwiaty.realizacja.com od dwóch lat nie pojawiają się żadne nowości. Powodem nie jest nasza chęć ukrywania przed światem tajemnej wiedzy odnośnie “produkcji” bibułkowych cudeniek :), wręcz przeciwnie. Chciałybyśmy je dalej przedstawiać fachowo i z detalami, jak do tej pory (na stronie znajduje się w tej chwili 12 instruktaży i kilkadziesiąt zdjęć kompozycji kwiatowych).

Do tego jednak potrzebny jest czas i odpowiednia synchronizacja prac.
Mama wykonuje kwiaty, ja zajmuję się stroną i innymi aplikacjami (blogiem, po części pocztą itd.). Mieszkamy w dwóch różnych krajach, a ja dodatkowo mam osiem innych domen o tematyce podróżniczej, nad którymi pracy nigdy dość. Dlatego strona z kwiatkami utknęła w miejscu, czego bardzo żałuję.

Żeby nasza irytacja istniejącym stanem rzeczy nie narastała, założyłam profil na Facebooku, który ma o tyle dobrą cechę, że jest łatwy do obsługi, zarówno jeśli chodzi o wstawianie treści i zdjęć, jak i można się poprzez niego doskonale kontaktować. I z tym mama sobie na pewno poradzi, co planujemy od grudnia. Od niej bezpośrednio będą kolejne nowości, fotografie, propozycje, i… konkursy.

Ze strony www.kwiaty.realizacja.com nie rezygnujemy i mocno wierzę, że po kilku odzewach i komentarzach na Facebooku, będzie nowa motywacja do pracy :)
Serdecznie zapraszamy do polubienia “Kwiatów” na FB.

Tutaj możesz zobaczyć stronę na Facebooku.

Komentowanie zabronione.