Prosty aster – jak go wykonać (instruktaż z ebooka).

joanna, 17.01.2011

Nawet nie kupując całej publikacji “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły” można skorzystać z darmowego fragmentu, w którym krok po kroku pokazana jest instrukcja wykonania prostego astra do bukietu. Klikając na stronę ebooka w wydawnictwie należy wybrać zakładkę “Fragment” i pobrać plik pdf.
Kliknij tutaj, aby przejść na stronę wydawnictwa.

Poniżej natomiast prezentujemy film instruktażowy.Inne nasze filmy można obejrzeć tutaj.

Kament. wyłącz. Więcej

Aukcja bukietu dla WOŚP zakończona

joanna, 16.01.2011

     Dziękujemy użytkownikom Allegro za wzięcie udziału w aukcji. Bukiet został wylicytowany za 57 zł i trafi do osoby o nicku “kafu7″. A pieniądze z licytacji na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :)

Komentarze (1) Więcej

Nagranie dla TVP (Gorzów Wlkp.)

joanna, 14.01.2011

     Na początku roku został zrealizowany krótki program z udziałem kwiatków w roli głównej dla serii “W objęciach muz”, nadawanej co tydzień w regionalnej telewizji (woj. lubuskie). Program został wyemitowany 6 stycznia 2011 r. a w internecie można go obejrzeć na stronie TVP (dla internautów na terenie Polski bezpłatnie). Zobacz tutaj.


tvp - kwiaty z bibuly

Kament. wyłącz. Więcej

Wylicytuj bukiet na aukcji dla WOŚP

joanna, 07.01.2011

Jeszcze przez kilka dni można licytować niepowtarzalny bukiet kwiatów z bibuły na aukcji, z której całkowity dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (za pośrednictwem Gazety Lubuskiej). Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i licytacji. Już od 1 zł!

Link do aukcji. Zalicytuj tutaj!


wosp_blog

wosp_blog_02

wosp_blog_03

wosp_blog_01

wosp_blip

Link do aukcji. Zalicytuj tutaj!

Kament. wyłącz. Więcej