Żonkilowo

joanna, 21.02.2010

W galerii Kwiaty zakwitły dzisiaj żonkile :) Większe, mniejsze, różnorodne jak w naturze. A za kilka dni pokażemy jak wykonać taki kwiat…

Dzisiaj po północy rozlosujemy kolejną osobę pośród abonentów Newslettera, która otrzyma autorski egzemplarz e-booka “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły” (warunkiem otrzymania publikacji jest skontaktowanie się z nami w ciągu tygodnia; do zwycięzcy wysyłamy wiadomość na adres mailowy podany podczas rejestracji).

pozdrawiam
joanna

Kament. wyłącz. Więcej

Żonkil już niedługo :)

joanna, 15.02.2010

Witam,

choć może bardziej odpowiednie byłoby tutaj “Dobry wieczór”, jako że jest tuż po północy…

Zakończyliśmy ankietę, w której głosowaliście na to, jaki kwiat powinien ukazać się w kolejnym instruktażu. Mamy zwycięzcę – jest to żonkil. Instrukcje już niebawem ukażą się na stronie.

Również krótko po północy została wylosowana osoba (abonent Newslettera nr 28), która otrzyma autorski egzemplarz e-booka “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły”. Niedługo więcej szczegółów na ten temat.

Dziękujemy za udział i zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz bloga. Zaczynamy już przygotowania do wiosny i świąt wielkanocnych.

pozdrawiam
Joanna

Kament. wyłącz. Więcej

Dla abonentów “Newslettera” e-book “Jak wykonać…”

joanna, 10.02.2010

Pośród dotychczasowych abonentów Newslettera oraz tych którzy do 14 lutego zapiszą się na listę, rozlosujemy 1 egzemplarz książki elektronicznej “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły?”

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i życzymy powodzenia
joanna

Komentarze (1) Więcej

Kiedy kolejny instruktaż?

joanna, 09.02.2010

Kolejny instruktaż pojawi się jeszcze w lutym (ok. 20-25.02), a o tym co będzie jego tematem można zdecydować, biorąc udział w ankiecie na stronie “Warsztaty“. System zalicza jedno głosowanie dziennie, a ankietę zamykamy 15 lutego.

Jak na razie faworytem jest kwiat jabłoni oraz żonkil, choć niespodzianka “coś prostego” również wzbudza zainteresowanie :)

Tutaj odpowiedziałam na kilka pytań jakie pojawiły się w związku z wydaniem publikacji elektronicznej “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły?”.

pozdrawiam wszystkich
joanna

Kament. wyłącz. Więcej

Nowa wersja strony :)

joanna, 05.02.2010

Przed chwilą pod adresem www.kwiaty.realizacja.com pojawiła się nowa wersja strony. Choć brakuje jej jeszcze sporo elementów, mam nadzieję, że szata graficzna przypadnie Państwu do gustu.

Instruktaże kwiatów są jeszcze w trakcie przenoszenia, ale na pewno wszystkie pojawią się niebawem na stronie. Póki co zapraszam do korzystania ze starej wersji strony, gdzie wszystkie zdjęcia i opisy są dostępne.

Mam nadzieję, że również spodoba się Wam pomysł z blogiem – przekładany wielokrotnie – ostatecznie doczekał się realizacji. Nie będziemy tu już “paniować”, zapraszam wszystkich do lektury i pozostawiania komentarzy.

Przy tej okazji: bardzo dziękujemy wszystkim za wpisy w księdze gości. To już ponad dwa lata, jak strona z kwiatami istnieje w sieci i przez ten czas otrzymałyśmy wiele serdecznych słów i podziękowań. Bardzo nas to cieszy. Warto dzielić się swoimi pasjami i umiejętnościami.

pozdrawiam
joanna

Kament. wyłącz. Więcej