Temat na kolejny poradnik (e-book)?

joanna, 13.11.2010

     Na stronie Warsztaty znajduje się sonda, w której można wziąć udział. ZDECYDUJ co powinno być tematem kolejnego e-booka. Zapraszamy :)


ebook

Kament. wyłącz. Więcej

Kiedy kolejny instruktaż?

joanna, 09.02.2010

Kolejny instruktaż pojawi się jeszcze w lutym (ok. 20-25.02), a o tym co będzie jego tematem można zdecydować, biorąc udział w ankiecie na stronie “Warsztaty“. System zalicza jedno głosowanie dziennie, a ankietę zamykamy 15 lutego.

Jak na razie faworytem jest kwiat jabłoni oraz żonkil, choć niespodzianka “coś prostego” również wzbudza zainteresowanie :)

Tutaj odpowiedziałam na kilka pytań jakie pojawiły się w związku z wydaniem publikacji elektronicznej “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły?”.

pozdrawiam wszystkich
joanna

Kament. wyłącz. Więcej

Nowa wersja strony :)

joanna, 05.02.2010

Przed chwilą pod adresem www.kwiaty.realizacja.com pojawiła się nowa wersja strony. Choć brakuje jej jeszcze sporo elementów, mam nadzieję, że szata graficzna przypadnie Państwu do gustu.

Instruktaże kwiatów są jeszcze w trakcie przenoszenia, ale na pewno wszystkie pojawią się niebawem na stronie. Póki co zapraszam do korzystania ze starej wersji strony, gdzie wszystkie zdjęcia i opisy są dostępne.

Mam nadzieję, że również spodoba się Wam pomysł z blogiem – przekładany wielokrotnie – ostatecznie doczekał się realizacji. Nie będziemy tu już “paniować”, zapraszam wszystkich do lektury i pozostawiania komentarzy.

Przy tej okazji: bardzo dziękujemy wszystkim za wpisy w księdze gości. To już ponad dwa lata, jak strona z kwiatami istnieje w sieci i przez ten czas otrzymałyśmy wiele serdecznych słów i podziękowań. Bardzo nas to cieszy. Warto dzielić się swoimi pasjami i umiejętnościami.

pozdrawiam
joanna

Kament. wyłącz. Więcej