Aukcja bukietu dla WOŚP zakończona

joanna, 16.01.2011

     Dziękujemy użytkownikom Allegro za wzięcie udziału w aukcji. Bukiet został wylicytowany za 57 zł i trafi do osoby o nicku “kafu7″. A pieniądze z licytacji na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :)

Komentarze (1) Więcej

Wylicytuj bukiet na aukcji dla WOŚP

joanna, 07.01.2011

Jeszcze przez kilka dni można licytować niepowtarzalny bukiet kwiatów z bibuły na aukcji, z której całkowity dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (za pośrednictwem Gazety Lubuskiej). Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i licytacji. Już od 1 zł!

Link do aukcji. Zalicytuj tutaj!


wosp_blog

wosp_blog_02

wosp_blog_03

wosp_blog_01

wosp_blip

Link do aukcji. Zalicytuj tutaj!

Kament. wyłącz. Więcej

Bukiet dla fana lotto :)

joanna, 29.10.2010

     Przeglądam zdjęcia bukietów z tych odłożonych “do wstawienia na później” (w domyśle – jak tylko będzie wolna chwila :) i wpadło mi w oko takie cudo…

lotto

     Bukiet jakich wiele, wykonany z elementów prezentowanych w naszym ebooku, ale zamówienie niestandardowe. Bo wśród kwiatków powinno znaleźć się jeszcze miejsce na… kupony Lotto :). A ponieważ te miały dojść później, pierwsza wizja, by poskładać je w jakieś kwiecie, odpadła. Rozwiązaniem okazały się odpowiednio poskręcane w spirale łodyżki pojedynczych kwiatków z perełką. Proste!

     Kupony Lotto to tylko przykład, do bukietu można dołączyć zwinięte życzenia, wierszyki, kartki na cukier :) itp.
Powodzenia!
joanna

Kament. wyłącz. Więcej