Żonkilowo

joanna, 21.02.2010

W galerii Kwiaty zakwitły dzisiaj żonkile :) Większe, mniejsze, różnorodne jak w naturze. A za kilka dni pokażemy jak wykonać taki kwiat…

Dzisiaj po północy rozlosujemy kolejną osobę pośród abonentów Newslettera, która otrzyma autorski egzemplarz e-booka “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły” (warunkiem otrzymania publikacji jest skontaktowanie się z nami w ciągu tygodnia; do zwycięzcy wysyłamy wiadomość na adres mailowy podany podczas rejestracji).

pozdrawiam
joanna

Kament. wyłącz. Więcej

Żonkil już niedługo :)

joanna, 15.02.2010

Witam,

choć może bardziej odpowiednie byłoby tutaj “Dobry wieczór”, jako że jest tuż po północy…

Zakończyliśmy ankietę, w której głosowaliście na to, jaki kwiat powinien ukazać się w kolejnym instruktażu. Mamy zwycięzcę – jest to żonkil. Instrukcje już niebawem ukażą się na stronie.

Również krótko po północy została wylosowana osoba (abonent Newslettera nr 28), która otrzyma autorski egzemplarz e-booka “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły”. Niedługo więcej szczegółów na ten temat.

Dziękujemy za udział i zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz bloga. Zaczynamy już przygotowania do wiosny i świąt wielkanocnych.

pozdrawiam
Joanna

Kament. wyłącz. Więcej

Dla abonentów “Newslettera” e-book “Jak wykonać…”

joanna, 10.02.2010

Pośród dotychczasowych abonentów Newslettera oraz tych którzy do 14 lutego zapiszą się na listę, rozlosujemy 1 egzemplarz książki elektronicznej “Jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły?”

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i życzymy powodzenia
joanna

Komentarze (1) Więcej