Najpiękniejsze kwiaty z bibuły na Facebook’u

joanna, 22.11.2012

Po kilku tygodniach szukania najbardziej dogodnego rozwiązania, dołączyłyśmy jako “Najpiękniejsze kwiaty z bibuły” do facebookowej społeczności. Na stronie www.kwiaty.realizacja.com od dwóch lat nie pojawiają się żadne nowości. Powodem nie jest nasza chęć ukrywania przed światem tajemnej wiedzy odnośnie “produkcji” bibułkowych cudeniek :), wręcz przeciwnie. Chciałybyśmy je dalej przedstawiać fachowo i z detalami, jak do tej pory (na stronie znajduje się w tej chwili 12 instruktaży i kilkadziesiąt zdjęć kompozycji kwiatowych).

Do tego jednak potrzebny jest czas i odpowiednia synchronizacja prac.
Mama wykonuje kwiaty, ja zajmuję się stroną i innymi aplikacjami (blogiem, po części pocztą itd.). Mieszkamy w dwóch różnych krajach, a ja dodatkowo mam osiem innych domen o tematyce podróżniczej, nad którymi pracy nigdy dość. Dlatego strona z kwiatkami utknęła w miejscu, czego bardzo żałuję.

Żeby nasza irytacja istniejącym stanem rzeczy nie narastała, założyłam profil na Facebooku, który ma o tyle dobrą cechę, że jest łatwy do obsługi, zarówno jeśli chodzi o wstawianie treści i zdjęć, jak i można się poprzez niego doskonale kontaktować. I z tym mama sobie na pewno poradzi, co planujemy od grudnia. Od niej bezpośrednio będą kolejne nowości, fotografie, propozycje, i… konkursy.

Ze strony www.kwiaty.realizacja.com nie rezygnujemy i mocno wierzę, że po kilku odzewach i komentarzach na Facebooku, będzie nowa motywacja do pracy :)
Serdecznie zapraszamy do polubienia “Kwiatów” na FB.

Tutaj możesz zobaczyć stronę na Facebooku.

Kament. wyłącz. Więcej

Aukcja bukietu dla WOŚP zakończona

joanna, 16.01.2011

     Dziękujemy użytkownikom Allegro za wzięcie udziału w aukcji. Bukiet został wylicytowany za 57 zł i trafi do osoby o nicku “kafu7″. A pieniądze z licytacji na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :)

Komentarze (1) Więcej

Wylicytuj bukiet na aukcji dla WOŚP

joanna, 07.01.2011

Jeszcze przez kilka dni można licytować niepowtarzalny bukiet kwiatów z bibuły na aukcji, z której całkowity dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (za pośrednictwem Gazety Lubuskiej). Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i licytacji. Już od 1 zł!

Link do aukcji. Zalicytuj tutaj!


wosp_blog

wosp_blog_02

wosp_blog_03

wosp_blog_01

wosp_blip

Link do aukcji. Zalicytuj tutaj!

Kament. wyłącz. Więcej

Temat na kolejny poradnik (e-book)?

joanna, 13.11.2010

     Na stronie Warsztaty znajduje się sonda, w której można wziąć udział. ZDECYDUJ co powinno być tematem kolejnego e-booka. Zapraszamy :)


ebook

Kament. wyłącz. Więcej

Promocja dnia

joanna, 13.03.2010

E-book “Najpiękniejsze kwiaty z bibuły” jest dzisiaj “Promocją Dnia” w wydawnictwie EscapeMagazine. Zamiast 19,90 zł, tylko dzisiaj kupisz go za 15 zł!

Nie zwlekaj i zamów e-booka już teraz!

Kament. wyłącz. Więcej